Ubytování v Jizerských horách, Penzion Apartmán Janov
Penzion Jizerské hory apartmán Janov, čtyřlůžkový apartmán 3
Penzion Jizerky apartmán Janov, čtyřlůžkový apartmán 1
Penzion apartmán Janov, Jizerské hory dvoulůžkový apartmán 6
Penzion Apartmán Janov - česky
Penzion Apartmán Janov - polsky
Penzion Apartmán Janov - německy
Penzion Apartmán Janov - anglicky
Penzion Apartmán Janov - rusky


Zakwaterowanie w Górach Izerskich, Pensjonat Apartmán Janov

Dzień dobry, witamy Państwa na stronach naszego Pensjonatu Apartmán Janov, oferującego rodzinne zakwaterowanie w Górach Izerskich. W naszym pensjonacie w Górach Izerskich możesz spędzić miły i pełen przeżyć urlop. Górska wioska Janov położona jest pomiędzy znanymi ośrodkami wypoczynkowymi Hrabětice i Bedřichov. W pobliżu znajdują się miasta Liberec i Jablonec nad Nysą. Przed kilkoma laty pensjonat został poddany gruntownej renowacji. Mamy do dyspozycji Gości apartamenty wyposażone w sposób nowoczesny i przytulny. W każdym z nich jest aneks kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową. Każdy apartament posiada własny węzeł sanitarny z prysznicem.

Kuchyň a jídelna třílůžkového apartmánu číslo 2. V každé kuchyni je lednice, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, varná konvice, talíře a příbory.

Do dyspozycji Państwa są następujące apartamenty:

  • Apartament nr 1.. Czteroosobowy, dwie sypialnie i oddzielna jadalnia z aneksem kuchennym. Cena za cały apartament na 1 dzień: 1.450 CZK.
  • Apartament nr 2. Trzyosobowy z oddzielną jadalnią i aneksem kuchennym. Cena za cały apartament na 1 dzień: 1.150 CZK.
  • Apartament nr 3. Czteroosobowy z jedną sypialnią i oddzielną jadalnią z aneksem kuchennym. Cena za cały apartament na 1 dzień: 1.350 CZK.
  • Apartament nr 4. Trzyosobowy z oddzielną jadalnią i aneksem kuchennym. Cena za cały apartament na 1 dzień: 1.150 CZK.
  • Apartament nr 5. Dwuosobowy z aneksem kuchennym. Cena za cały apartament na 1 dzień: 750 CZK.
  • Apartament nr 6. Na poddaszu. Dwuosobowy z aneksem kuchennym. Cena za cały apartament na 1 dzień: 750 CZK.
  • Apartament nr 7. Jednoosobowy z aneksem kuchennym. Cena za cały apartament na 1 dzień: 450 CZK.

Góry Izerskie stanowią idealne miejsce rodzinnego i sportowego wypoczynku. W miejscowościach Hrabětice i Bedřichov znajdują się ośrodki narciarstwa zjazdowego. Do obu miejscowości można dojechać także ski busem, którego przystanek znajduje się w odległości 50 m od Pensjonatu Apartmán Janov.

Wyjątkowo dobrze rozwinięta sieć szlaków rowerowych wprost zachęca do wypraw. Szlak rowerowy wiedzie bezpośrednio obok pensjonatu, w którym do dyspozycji naszych Gości jest wypożyczalnia rowerów górskich. Nic już nie stoi na przeszkodzie, aby wyruszyć na szlaki tzw. Magistrali Izerskiej – wspaniale oznakowanej i największej na świecie sieci górskich szlaków rowerowych.

Natomiast w zimie Magistrala Izerska zmienia się w sieć starannie utrzymywanych, pierwszorzędnych tras narciarstwa biegowego o łącznej długości ponad 150 kilometrów. Trasy są regularnie utrzymywane przez cały sezon zimowy.


Pensjonat Apartmán Janov, www.infojanov.cz, e-mail: baboon@baboon.cz

 Petr Pavienský tel.: +420 608 963 558  komunikacja w języku polskim


Apartmán penzion Janov v Janově nad Nisou hodnocení